Ланцюгові скребкові транспортери (конвеєри) призначені для надійного переміщення різноманітних матеріалів, включаючи сипучі пилоподібні, зернисті і кускові вантажі. Їх використовують як для горизонтального переміщення, так і для переміщення під кутом.

Ці транспортери можуть працювати на відстані до 70 метрів і мають продуктивність від 2 тонн до 1 000 тонн на годину. Основним тяговим елементом є роликовий ланцюг, до якого прикріплені скребки, виготовлені з полімерних або металевих матеріалів.

Привод транспортера забезпечується редуктором, і його характеристики, такі як довжина, продуктивність, кількість розвантажувальних і проміжних секцій, а також кут підйому, визначаються на етапі замовлення. Стандартні секції мають довжину 2 метри.

Усі конвеєри обладнані пристроями автоматичного вимикання приводу у випадку обриву ланцюга або залишання продукту на конвеєрі. Також вони оснащені натяжним гвинтовим пристроєм з рухомою задньою стінкою, яка слідкує за контуром руху скребків і уникатиме накопичення продукту за зіркою. Секції з проміжним вивантаженням включають в себе конвеєрну засувку, яка запобігає накопиченню продукту між шибером і дном секції, забезпечуючи безперервну роботу системи.

Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію
Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи