Гасник потоку призначений для зменшення швидкості потоку сипучих матеріалів в місцях зміни напрямку його руху в системі самопливних трубопроводів.
Гасник являє собою зварену конструкцію з листового металу з розсікачами потоку всередині. Можливість зміни кута установки в поворотних гасниках полегшує монтаж і скорочує час його проведення. Після установки гасник не вимагає додаткового обслуговування і може встановлюватися в місцях з обмеженим доступом. Наше підприємство виробляє гасники потоку таких типів: поворотний, кутовий і прямоточний.
Ми для вас , виготовимо та змонтуємо стандартне та нестандартне обладнання для зернопереробних галузей агропромислового комплексу. Гасителі потоку – цеустаткування для щадного транспортування зернопродукції. Особливо вони актуальні для виробників кукурудзи, оскількиця зернова культура найбільш схильна до розтріскування в процесі її навантаження. Адже саме ціле зерно, без бою та тріщинуватості, є одним із показників його якості.
Встановлення гасника згодом не потребує додаткового обслуговування, тому може бути здійснено в місцях з обмеженим доступом. А можливість зміни кута установки агрегату робить монтаж більш простим та швидким.

Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію
Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи