Засувки запірно-роликові зернові

Delta Engineering  пропонує великий вибір запірно-роликових засувок для вашого технологічного обладнання. Купити засувки від виробника - це гарантія надійності і якості.Засувки призначені для відкривання і закривання самопливного обладнання, а також для випуску продукту з бункерів, силосів та іншого технологічного устаткування.

Ми пропонуємо різні типи запірних пристроїв, включаючи засувки з ручним і електричним приводом, рейкові і гвинтові засувки, а також роликові і шиберні (де шибер рухається по направляючим). Для приймальних пристроїв з великою площею відкриття ми також пропонуємо багатосекційні нестандартні засувки, які забезпечують рівномірний випуск продукту.

Електричні засувки оснащені надійними черв'ячними мотор-редукторами або виконавчими механізмами з електродвигуном і парою "гвинт-гайка". Граничні положення засувок фіксуються кінцевими вимикачами, що забезпечує безпеку і точність роботи.

Для місць з обмеженим доступом ми рекомендуємо ручні засувки з штурвалом або зі шківом під ланцюг, які дозволяють зручно відкривати і закривати засувки навіть на станціях відвантаження на автомобілі або залізничних станціях, де є обмежений простір.

Засувка підконвеєрна призначена для ефективного випуску зерна і продуктів його переробки з конвеєрів скребкових і встановлюється на проміжних або крайніх випускних перетинах конвеєра.

Обирайте наші запірно-роликові засувки для надійності і продуктивності вашого обладнання. Наші рішення допоможуть вам забезпечити безперебійну роботу вашого виробництва.

Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію
Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи