самопливне обладнання для зерна

Системи самопливів, включаючи самопливи для зерна та елеваторів, широко використовуються на підприємствах, де не можна застосувати гвинтовий транспортер. Ці пристрої використовуються для завантаження та розвантаження силосів, бункерів і для з'єднання різних технологічних та транспортних машин, що знаходяться на різних рівнях. Основні компоненти системи самопливів включають самопливні труби та фасонні елементи.

Самопливні труби доступні у формах круглого, квадратного та прямокутного перетину, і можуть мати знімне днище. Пропускна здатність самопливних труб залежить від їх поперечного перерізу та кута нахилу, що визначається відповідно до потреб поточно-транспортних ліній і виду вантажу.

Самопливне обладнання складається з різних компонентів, таких як зернопроводи та самопливні труби для зерна, секції, патрубки, коліна, вводи, клапани, фланці та засувки,

Вся конфігурація системи самопливного обладнання планується відповідно до конкретного проєкту і включає в себе різноманітні труби (самопливи) круглого або квадратного перетину, коліна, секції, перехідні патрубки, одинарні, подвійні або симетричні вводи та інші необхідні елементи.

Фасонні елементи призначені для розгалуження, зміни напрямку і поперечного перерізу самопливних труб, а також для їх з'єднання.
Виготовлення самопливного обладнання зазвичай здійснюється з листової сталі чи чорного металу товщиною від 1,5 до 8 мм.

Наша компанія виготовляє всі фасонні елементи, включаючи самопливні коліна, призначені для з'єднання, розгалуження та зміни напрямку та поперечного перерізу самопливних труб.

Надаємо послуги з монтажу самопливного обладнання, а також консультації щодо вибору найбільш підходящого обладнання для вашого бізнесу. Купуючи самопливи від Delta Engineering, ви можете бути впевнені в якості та ефективності .

Поставляємо обладнання по всій Україні та за її межами.

☎️ +380 (67) 936 90 05
office@deltapost.com.ua

Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію
Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи