Силоси з плоским дном
для зберігання зерна

Силоси з плоским дном для зберігання зерна серії CERES спеціально розроблені для безпечного зберігання різних видів зернових та гранульованих матеріалів упродовж тривалих періодів. Стінки силосу зберігання зерна виготовлені з гофрованого сталевого листа, який отримується від надійних постачальників сталі, із попереднім оцинкуванням рулонів сталі.

Матеріал відповідає стандарту якості, зокрема, використовується сталь S450 + Z600 згідно з EN-10346.

Гофрована сталь має параметри:
хвилі довжиною 106 мм і глибиною 13 мм, що забезпечує корисну висоту листа 1 166 мм і корисну довжину 3 140 мм.

Товщина стінових листів може коливатися від 0,8 мм до 3,5 мм, а в разі потреби в більшій міцності застосовуються комбінації різних товщин.

Зовнішні оцинковані ребра жорсткості, розташовані на стінках силосу, переносять вертикальні навантаження зерна та власної ваги силосу на фундамент, забезпечуючи стійкість конструкції.

ТАБЛИЦЯ РОЗМІРІВ ТА МІСТКОСТЕЙ

ІННОВАЦІЙНЕ ПОКРИТТЯ MAGNELIS

Наші силоси для зберігання зерна, відрізняються відмінною якістю завдяки використанню передового металевого покриття - MAGNELIS ZM430 (ZnAl3,5Mg3).

MAGNELIS ZM430 - це інноваційне металеве покриття нового покоління, склад якого включає 3,5% цинку, 3,5% алюмінію і 3% магнію. Це покриття забезпечує надзвичайний захист від корозії, виходячи за межі стандартної оцинкованої сталі, яка використовується компанією Arcelor Mittal.

Гарантія на покриття від виробника металу Arcelor Mittal до 25 років!

Магнітний шар покриття Magnelis® діє як надійний бар'єр проти корозії, ефективно захищаючи основну сталь від небезпечного впливу навколишнього середовища.

Корозійна стійкість покриття MAGNELIS перевищує корозійну стійкість оцинкованої сталі навіть у 10 разів, навіть при використанні високоякісного цинку.

Ми прагнемо забезпечити найвищу якість і надійність наших виробів для вашого спокійного використання протягом багатьох років.

ПРИДБАЙТЕ СИЛОС ТА СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРЕВАГАМИ ЯКІ НАДАЄ

DELTA ENGINEERIN

 • Монтаж обладнання Delta Engineering
  Монтаж / Шефмонтаж
  Поміж нашою компетенцією в проектуванні та виробництві обладнання для зберігання зерна, ми також пропонуємо додаткові послуги, включаючи: Монтаж силосів на об’єктах або шефмонтаж з використанням нашої команди будівельників.
 • Фінансування
  Придбавши силос металевий на плоскому днищі, ви отримуєте можливість отримати фінансування для покупки продукції Delta Engineering через наших банківських партнерів.
  Наші клієнти мають можливість скористатися зниженими ставками та пільговими умовами.
 • Навчання
  Навчання персоналу з експлуатації та обслуговування зерносховища.
 • Сервіс
  Сервісне обслуговування у режимі 24/7, що доступне цілодобово.

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах

Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію

Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи