телескопічний завантажувач

Телескопічний завантажувальний пристрій з розкидачем призначений для завантаження авто і залізничних цистерн, вагонів хоперів матеріалами, у яких кут природного укосу перевищує 30" (насіння соняшника, шрот гранульований не гранульований і т.п.). Такі матеріали, при вільному засипанні , не заповнюють ємність на 100%, що веде до збільшення витрат з транспортування та нераціонального використання простору в ємностях (у вагонах).
Завантажувальний пристрій має у своїй нижній частині потужний розкидач, за допомогою якого забезпечується рівномірний розподіл матеріалу всередині транспортного засобу. Як результат досягається максимальне заповнення транспортного засобу і економія фінансових засобів.
Досвід експлуатації підтверджує такі дані: при використанні нашої системи при завантаженні гранульованого шроту гарантовано маса завантаженого вагона збільшується на 5-7 тонн по відношенню до завантаження самопливом з використанням ручної праці. А за ринкової вартості соєвого шроту в 10 000 грн, економічний ефект на завантаженніодного вагона становить мін. 50 000 грн.
Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію
Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи