Монтажні роботи
Для реалізації у життя ідей замовників у чіткій відповідності до виготовленої нами проєктно-кошторисної документації наша компанія у своєму складі має підрозділ, здатний виконувати будівельно-монтажні роботи як у цивільному, так і в промисловому напрямках.

Наявність ліцензії, кваліфікованих фахівців та власної виробничої бази дозволяє нам надавати замовникам комплекс професійних рішень з планування будівництва, контролю та виконання робіт, залучення кваліфікованих субпідрядників, постачання сертифікованих та якісних матеріалів. Ми виконуємо як окремі будівельно-монтажні роботи, так і надаємо послуги генпідрядника.

Крім того, наша компанія переймає передовий досвід світової будівельної галузі та пропонує замовникам комплексний підхід до реалізації їхнього проєкту. Зокрема нашим партнерам пропонується укладання так званих ЕРС/ЕРСМ контрактів, відповідно до яких ми беремо на себе зобов’язання на виконання послуг із проєктування об’єкту, постачання обладнання, будівельних конструкцій та матеріалів, будівництва та управління будівництвом. Тобто будуємо «під ключ».

При цьому замовник може як самостійно проводити перемовини та вибирати постачальників та субпідрядчиків користуючись нашими консультаціями (ЕРСМ-контракт), так і повністю делегувати нам ці функції (ЕРС-контракт). Обидва варіанти співпраці із замовником мають право на життя.

В варіанті ЕРС-контракту усі ризики та відповідальність за виникнення додаткових робіт, недотримання строків будівництва та перевищення договірної ціни повністю несемо ми, як генпідрядник. У другому варіанті більша частина таких ризиків лягає на замовника, оскільки саме він приймає відповідне рішення.

Для мінімізації таких ризиків наша компанія має відповідний штат висококваліфікованих фахівців здатних виконувати контроль за якістю виконаних робіт, правильністю оформлення будівельної виконавчої та кошторисної документації, за строками та об’ємами поставок будівельних матеріалів та технологічного обладнання тощо.

Ми гарантуємо замовникам якісне виконання будівельно-монтажних робіт із дотриманням визначених строків та мінімізацією витрат та ризиків.
06. Монтаж металевих та збірних залізобетонних конструкцій
05. Виготовлення монолітних залізобетонних конструкцій
04. Виготовлення металоконструкцій
03. Земляні роботи
02. EPC/EPCM (управління інжиніринговими, будівельними роботами і постачання)
Перелік послуг
01. Генпідряд
07. Оздоблювальні роботи
08. Монтаж обладнання
09. Перевірка документації
10. Технічна інспекція
11. Аудит постачальників
12. Нагляд за дотриманням правил техніки безпеки, охорони праці та навколишнім середовищем
13. Перевірка кошторисної документації
Інші послуги
Пропрацьовуємо проєкти від задумки до останньої лампочки
Проєктування
Виготовляємо та монтуємо конструкції різного типу
Виготовлення та монтаж металоконструкцій
Проводимо будівельні роботи у різних напрямках
Будівельні роботи
Керуємо проєктами від ідеї до здачі об’єкта в експлуатацію
Управління проєктами
Проводимо будівельний аудит об’єктів та експертизи, оцінюємо фінансову доцільність проєктів
Консалтинг
Зв'язатися з Delta Engineering
Залиште свої контакти, ми зв'яжемося з вами й відповімо на всі запитання.
Ваше ім’я
Ваша пошта
Ваш телефон
Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи
Більше про компанію
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
Залишились питання?
Design & Developing —
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»