Управління проєктами

В управління будівельними проєктами входить весь комплекс робіт від розробки концепції майбутнього проєкту, проєктування, будівництва і оснащення технологічним обладнанням до здачі об'єкта в експлуатацію.

Коли надприбутки пішли в минуле, стають все більш і більш важливими питання економії ресурсів та прогнозованості термінів реалізації проєктів. Якщо раніше, при рівні рентабельності 300% і більше, інвестори могли собі дозволити втрати значної частки прибутку через малоефективну реалізацію проєктів будівництва, то сьогодні кожен відсоток на рахунку.

Відповідно, інвестори, вкладаючи кошти в проєкти, хочуть управляти проєктами таким способом, щоб точно знати, скільки грошей знадобиться на завершення проєкту, коли ці гроші почнуть приносити прибуток, і відповідно — термін окупності проєкту.

Зазвичай практикують два основних способи управління проєктами:

Власна структура
Створити в структурі функціональний підрозділ, що працює, навчаючись на власних помилках. В цьому випадку Вам доведеться покладатися на якості персоналу, талант керівника підрозділу і дуже витратний шлях проб і помилок. В даному випадку у Вас немає чітких гарантій досягнення запланованих показників за термінами, прибутку і т.д., оскільки все залежить від уміння, бажання і порядності конкретних виконавців. Результат: кошти і зусилля, вкладені в розвиток подібної структури, часто виявляються неадекватними і ризики що виникають при цьому — на багато перевищують можливий економічний ефект.

Залучена Керуюча компанія (Project Management Company)
Керуючись мудрим принципом «кожен повинен займатися своєю справою», залучити до управління проєктами зовнішню керуючу компанію. Цінність цього методу в тому, що керуюча компанія професійно керує проєктами.

Наш професіоналізм базується на трьох китах:
  • Використання інструментів проєктного менеджменту, які створювалися провідними світовими компаніями багато років для оптимізації процесів управління проєктами, спрямованими на мінімізацію витрат.

  • Практичний досвід в управлінні проєктами, який нічим не можна замінити, і на це компанія витратила роки, удосконалюючи структуру, процедури і методику роботи.

  • Аналітична база даних по завершених раніше проєктах, що містить документацію, регламенти, аналіз процесів, висновки щодо оптимізації роботи та іншу дуже цінну інформацію для розробки майбутніх проєктів.

Результат — ви отримуєте точно розроблений проєкт з чіткими прогнозованими параметрами по витратній частині, термінами реалізації, і очікуваного прибутку. При цьому гарантом реалізації проєкту виступає компанія, а не конкретний виконавець. Економічний ефект від роботи з керуючою компанією багаторазово перевищує витрати на оплату відповідних послуг.

01. Планування будівництва

Перелік послуг

02. Технічний нагляд

03. Представлення інтересів замовника

04. Управління затратами

05. Оцінка вартості

06. Управління будівництвом

07. Контроль за виконанням контрактів

08. Юридичний супровід проєктів

09. Збір вихідних даних та введення в експлуатацію

10. Скорочення термінів проєкту

Інші послуги

Пропрацьовуємо проєкти від задумки до останньої лампочки

Проєктування

Проводимо монтажні роботи різної складності

Монтажні роботи

Проводимо будівельні роботи у різних напрямках
Будівельні роботи
Проводимо будівельний аудит об’єктів та експертизи, оцінюємо фінансову доцільність проєктів

Консалтинг

Залишились питання?
Залиште свої контакти, ми передзвонимо і розповімо про все, що вас цікавитиме
© 2021 ТОВ «Дельта - Інжиніринг»
Більше про компанію

Ознайомтеся з історією Delta Engineering — ми детально розповіли про компанію та результати роботи